اپ فروشگاهی Tutia Online Shopping

 

اپ طوطیا شاپ اپلیکیشن فروشگاهی فوق حرفه ای شرکت طوطیا می باشد که تمام آنچه را که شما از یک اپلیکیشن فروشگاهی قدرتمند اینترنتی انتظار دارید، در اختیارتان قرار می دهد و به شما کمک می نماید که به راحتی بتوانید فروشگاه آنلاین اختصاصی خود را راه اندازی نموده و محصولات فروشگاه خود را بصورت آنلاین بفروش برسانید.
برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی، شما نیاز به دانش فنی و تخصصی ندارید. ما در اپ طوطیا فروشگاه آنلاین شما را ساخته و در زمان بسیار کوتاهی و با هزینه ای بسیار مقرون به صرفه، اپلیکیشن فروشگاهی مشابه نسخه فعلی را به همراه پنل مدیریت تحت وب بسیار حرفه ای، در اختیار شما قرار داده و به شما این امکان را می دهیم که به راحتی محصولات خود را در اپلیکیشن معرفی، دسته بندی و به صورت آنلاین به فروش برسانید.
اپلیکیشن فروشگاهی طوطیا قابلیت اتصال به انواع سایت های وردپرس را دارد و ما به راحتی می توانیم فروشگاه های ووکامرسی شما را به اپلیکیشن تبدیل نماییم.
اپ فروشگاهی حاصل سالها تجربه شرکت طوطیا می باشد و با توجه به این تجربه، تلاش شده است که اکثر انتظاراتی که مشتریان از یک فروشگاه اینترنتی دارند، پاسخ داده شوند و تمام نیازمندی های یک فروشگاه حرفه ای در این محصول در نظر گرفته شود.
امکانات اپلیکیشن فروشگاهی طوطیا:
– مشاهده محصولات در دسته های مختلف مانند محصولات پرفروش،مشابه، ویژه، تخفیف خورده و …
– ثبت، پیگری و مشاهده تاریخچه سفارشات
– لیست علاقه مندی ها
– جستجو و به اشتراک گذاری محصول
– نقد و بررسی محصولات
– سیستم پشتیبانی و تکتینگ حرفه ای
– صدور انواع فاکتور
– بنرها و اسلایدر های تبلیغاتی داینامیک
– جستجوی صوتی
– و …